|
![]() |
#9 |
Guest
Posts: n/a
|
![]()
I've made fresh mozzarella a few times. I've found it's just easier to buy it because you really can't save that much money by buying the milk and doing it yourself since one gallon of milk produces about a pound of cheese... and I'm not a cheese maker with the expertise to get it perfect.
|
![]() |