|
![]() |
#11 |
Guest
Posts: n/a
|
![]() ![]() I’ve found buying canning jars by the case, tobacco by the pound and dividing it into 2 ounce portions then canning it, cuts cost by about 40%. |
![]() |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|