|
![]() |
#16 |
Really, really old
|
![]()
I tried them and have been buying them all winter. They cost me $2.99 for 20 oz at Trader Joe's and 28 oz of McCann's is around $6.00. I can't taste any difference.
|
![]() |
![]() |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|