|
|
|
#11 | |
|
Welcome to the Layer Cake
|
Quote:
Buying gas to travel 50 miles (one way) to get pigs: $40.00 Buying lunch on the way: $10.00 Hoarding every pig you can find: B@ST@ED!!!!!!!!!
__________________
|
|
|
|
|
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|